Мектепті басқару
Холократияға негізделеді.

Aubakirova School

28 жыл бойы біз жан-жақты және тұтас тұлғаны дамыту үшін барлық жағдайды жасап келеміз. Біздің мектеп сапалы академиялық және музыкалық білім береді, сонымен қатар жұмсақ дағдыларды дамытуға және әр баланың жеке таланттарын ашуға жағдай жасайды.

Балалардың музыкалық таланттарын ашуға ерекше назар аударылса да, жалпы білім беру циклінің деңгейі халықаралық білім беру трендтеріне сәйкес келуі үшін үнемі өсіп келеді

Біздің мұғалімдер жыл сайын «Өрлеу» орталығынан және оқыту дағдыларын арттыруға қажетті басқа да біліктілікті арттыру тренингтерінен өтеді. Мұғалімдер бір – бірімен өзара әрекеттеседі – интеграцияланған сабақтарды жоспарлау арқылы да, студенттермен де-оқу мақсаттарын және оларға балалар үшін ең жақсы және қызықты түрде қалай жетуге болатындығын талқылайды.

Өзіндік басқару

Біздің мектеп Холакратия қағидаттарына сәйкес басқарылады. Холакратия. – бұл көптеген заманауи ұйымдарда жүзеге асырыла бастайтын ұйымды басқарудың демократиялық жүйесі.

Бізде әдеттегі директорлар мен оқу меңгерушілері жоқ. Біз қауымдастық мүшелері арасында жауапкершілікті бөлісеміз.

Мектептің құрылымы жалпы миссиямен біріктірілген шеңберлерден тұрады және олардың әрқайсысының өз жетекшісі бар.

Көшбасшылар жалғыз шешім қабылдамайды, бірақ бірлескен талқылау үшін шеңберге қатысушыларды жинайды, соның арқасында әркім бастама көтеріп, өз идеяларын, ал ұйым – серпінді дамуды жүзеге асыра алады.

Біздің миссия

Әлемді жақсы жаққа өзгертетін тең тұлғалар қауымдастығы.

Күн сайын біз бірге және жеке-жеке ұйымға оң ықпал ету үшін таңдау жасаймыз; экологиялық жағдайды жақсартуға үлес қосамыз, қызықты оқу жобаларымен жұмыс жасаймыз, айналамыздағы адамдармен мейірімді және шынайы қарым-қатынасты қолдаймыз.

Қауымдастық

қоғамдастықтың мақсаттарына шығармашылық және академиялық даму, бірлескен жобалар мен іс-шаралар арқылы қол жеткізіледі

Тең құқылы

біздің мектептің басқару жүйесі көлденең иерархияда жұмыс істейді. Қызметкерлер мен студенттер өздерінің жұмысына және өміріне әсер ететін барлық шешімдерді қабылдауға қатысады. Бұл барлығына естуге мүмкіндік береді және мектеп қоғамдастықтың барлық мүшелерінің қызығушылығының арқасында қарқынды дамып келеді

Тұлғалар

біз қызметкерлерді тәжірибе мен қызықты сабақтар үшін ғана емес, сонымен қатар студенттерді оқудағы еңбекқорлығы үшін де бағалаймыз. Біздің мектептегі әрбір адам-қоғам өміріне өзінің қайталанбас үлесін қосатын тұлға.

Әлемді жақсыға өзгертетін

Aubakirova School-да біз әрбір оқушы өзінің бірегей әлеуетін іске асыра отырып, әлемді жақсы жағына қарай өзгерте алатынына сенімдіміз.
Барлық жобалар мен бастамалар біздің миссиямыз аясында іске асырылады.
Қауымдастық Тең құқылы Тұлғалар Әлемді жақсыға өзгертетін

Біздің құндылықтар

Жәния Әубәкірованың авторлық мектебінде мұғалімдер мен оқушыларды олардың идеялары мен бастамалары бойынша қолдайды

Біз саналы іс-әрекетке бағыттай отырып, қысым мен мәжбүрлеуге жол берместен, балалардың күшті жақтарын дамытамыз

Біздің мектепте балалар тек білім алып қана қоймай, ересек өмірде қажет болатын қасиеттер мен дағдыларды дамыту үшін жұмыс істейді

Ынталандыру жүйесі біздің оқушылар мен мұғалімдердің жеке мүдделерін іздеу негізінде құрылған.

Жания Аубакирова
Мектептің авторы
Алмас Сапаргалиев
Мектептің жетекшісі
Надежда Левина
Оқу бөлімінің жетекшісі
Татьяна Чжен
Тамақ беру бөлімінің жетекшісі
Антон Сомов
Музыка бөлімінің жетекшісі
Жазира Утекеева
Бастауыш мектебінің көшбасшысы
Гульмира Куанышева
Шаруа-әкімшілік бөлімінің жетекшісі

Тамақтандыру

Мектептегі теңдестірілген мәзір балалардың өсіп келе жатқан денесінің барлық қажеттіліктерін ескере отырып жасалады. Егер сіздің балаңызда белгілі бір тағамдарға аллергия болса, біз мұны ескереміз.

Мектепте буфеттік жүйе ұйымдастырылған:

Таңғы ас: 08.30-11.30;
Түскі ас: 11.30-14.30;
Бесіндік: 14.30-17.00.

Мәзірді қарау
Тамақтандыру

Қауіпсіздік

Aubakirova School мектебінде және оның аумағында тәулік бойы қауіпсіздік қызметі жұмыс істейді, бақылау-өткізу режимі жүзеге асырылады және бейнебақылау жүргізіледі.

Толық қоршалған аумақ

50 бейнебақылау камерасы

{}

Бейне тіркеумен және кіру мен шығуды бақылаумен электрондық БӨП

Мектеп аумағын үнемі патрульдеу

Мектеп ішінде күзеттің болуы

Бала мектепте 19:00-ге дейін толық қауіпсіздікте қала алады

Мектеп презентациясы

Бізбен байланысыңыз

Өтінім қалдырыңыз, біз Сізге жақын арада хабарласамыз!